Zaproszenie na Pielgrzymkę “Śladami Jana Pawła II w Polsce”

PAC New Jersey Northern Division received the following invitation for Polish Americans to visit Poland:

Drodzy Bracia i Siostry,

Katolicka Misyjna Agencja Pielgrzymek prowadzona przez Księży wraz z Wolontariuszami z uprzejmością zaprasza na Pielgrzymkę “Śladami Jana Pawła II w Polsce”.

Specjalnie dla wszystkich rodaków, mieszkających w Stanach Zjednoczonych, przygotowaliśmy ofertę pielgrzymek do Polski pt. “Śladami Jana Pawła II w Polsce”. Jest to oferta pielgrzymek, jakie są organizowane od wiosny 2011 roku i zabiorą pielgrzymów do miejsc ,w jakich przebywał i modlił się Ojciec Święty, poczynając od miasta jego urodzin – Wadowic, przez Zakopane, Częstochowę, Kalwarię, Kraków, po Gdańsk. Pielgrzymki są 7 oraz 14 dniowe, a ich program jest załączony do niniejszego listu.

Pielgrzymi mają możliwość wyboru miejsc noclegowych od 3 gwiazdkowego po 5 gwiazdkowy hotel, koszt wyjazdu jest uzależniony od typu zakwaterowania oraz tego, czy zainteresowani życzą nabyć bilety lotnicze za naszym pośrednictwem. W przypadku grupy osób (min 10 osób) pielgrzymka jest organizowana w terminie w jakim grupa wiernych chciałaby wyjechać do Polski. Ponadto cena uwzględnia: opiekę pilota, przewodników w zwiedzanych obiektach, ubezpieczenie, śniadania, transport, bilety wstępów. Nasza organizacja nie pobiera dochodów i opiera się wyłącznie na zasadzie wolontariatu.

Po dodatkowe informacje zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej : www.turypapieskie.com, e-mail: ks.marek@turypapieskie.com

Ponadto księża z wolontariuszami prowadzą dyżury telefoniczne, uwzględniające różnicę czasową dla poszczególnych miast w Stanach Zjednoczonych od Poniedziałku do Piątku w godzinach 11:00 – 20:00, oraz w Soboty w godzinach 12:00 -20:00. tel : 0044 7909453508 – ks. Marek Adamczyk

Ceny dla grup są inne niż dla indywidualnych pielgrzymów ze względów na zniżki jakie grupa w zależności od jej wielkości może otrzymać przy dokonywanych rezerwacjach. Dlatego też prosimy o skontaktowanie się z nami w celu obliczenia kosztów pielgrzymki.

Szczęść Boże!

Ks. Marek Adamczyk

Wiecej informacji:  Broszura PDF na temat Pielgrzymek

Speak Your Mind

*